KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15763222
nr 1576 3222
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Bondgård. Signerad a tergo. Blandteknik på pannå, 60x74 cm, yttermått inklusive ram: 68x84 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:41:37
2/11 21:58:27
100 kr
5/11 22:13:52